درباره ما

توسعه صنعتی کشور با رویکرد تولید ملی همان قدر که در واژه زیباست در عمل هم قابل تقدیر می باشد.

پس از پیروزی انقلاب اسلامی، کشور عزیز ما ایران با فشارها و تحریم های بین المللی مواجه بوده است، در نتیجه تولید ملّی بسیار مورد اهمیّت قرار گرفت از جمله این صنایع می توان به صنعت خودرو اشاره کرد. با عنایت به مباحث فوق، آریا یدک ایساتیس در سال ۱۳۷۶ با هدف تمرکز بر روی بازار قطعات و لوازم یدکی خودروهای سواری ساخت داخل تأسیس گردید.

آریا یدک ایساتیس به عنوان یکی از پر سابقه ترین مجموعه ها در حوزه تهیه و توزیع قطعات خودرو با بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی همکاری داشته و امروز در راستای ارائه کالای با کیفیّت و توسعه بازار اقدام به ایجاد برند نموده است.

آریا یدک ایساتیس با رویکرد ارائه قطعات خودرو مطابق با استانداردهای خودرو سازان در حوزه های قطعات موتوری، سیستم تعلیق، سیستم سوخت رسانی، سیستم ترمز، قطعات تزئینی، سیستم های برقی، سیستم انتقال قدرت، سیستم خنک کننده، قطعات بدنه، اقدام به بهینه نمودن سبد کالای قابل عرضه به مشتریان نموده است.

آریا یدک ایساتیس در راستای مسئولیّت اجتماعی خود (CSRR) با رعایت اخلاق حرفه ای، خلاقیّت و نوآوری، به کارگیری سیستم های نوین مدیریت، تلاش می نماید تا با کیفیّت ترین محصولات را با بهترین بسته بندی در کوتاه ترین زمان در اختیار مشتری قرار دهد. آریا یدک ایساتیس به عنوان یک برند معتبر در حوزه تأمین و توزیع قطعات خودرو اهداف ذیل را دنبال می نماید و با حضور مؤثر در بازار قطعات خودرو توانسته است جایگاه مناسبی را در بازار به خود اختصاص دهد :
  • ارائه کالا مطابق با استانداردهای خودروسازان
  • اهمیّت به بسته بندی کالا با احترام به حفظ توسعه پایدار محیط زیست
  • ارائه کالا به قیمت مناسب
  • ارائه سبد کامل کالا
  • احترام به دیدگاه و نظرات مشتریان و افزایش رضایت آنان